Hakkımızda..

SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD.ŞTİ.
Ana Sayfa > Hakkımızda

Sektörden Kareler..

45FrPhQaQL26yBeYQvR2_telesiege

Freedom

jet-sky

plains

plains

plains

plains

Kısaca Biz..

Alüminyum sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesini ve profesyonelliğini her geçen gün amatör ruhla yükselten SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., müşterilerinin tüm alüminyum profil ve levha ihtiyaçlarını standart kalıplar ve müşteri odaklı özel kalıplarıyla karşılayıp, günden güne gelişerek satış kapasitesini arttırmıştır.

Kurulduğu günden bu yana sektördeki her türlü gelişme ve yeniliklere açık olan SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., müşterilerinin isteklerini EN kaliteli, EN güvenilir, EN ekonomik ve EN hızlı karşılamayı kendine Misyon bilmektedir. Her geçen gün farklı sektörlere çözüm ortağı ve ciddi partner olma sorumluluğunu Vizyon edinmiştir.

SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., Türkiye’ nin hemen hemen her ilindeki farklı sektördeki müşterilerinin ihtiyaçlarını İstanbul Avcılar Merkez ofisinden stoktan ve hızlı üretimi ile karşılamaktadır.

SÖZÜBİR METAL ALÜMİNYUM LTD. ŞTİ., yurtiçi üreticilerin ürünlerine ilave olarak, ürünlerde istenen farklı renklerdeki boyama ve mat ve parlak olmak üzere yerli ve ithal renkteki eloksal kaplama hizmetlerini de en uygun zamanlı ve en uygun ücretli olarak vermektedir.

| sozubiraluminyum.com | Desing by Nova Web Tasarım | 2017 | Her Hakkı Saklıdır.